APIE CENTRĄ

InfoEra mokymų centras – tai specializuotas mokymų centras, teikiantis projektavimo, modeliavimo, sėkmingo projektų valdymo ir vizualaus pateikimo mokymų bei konsultavimo paslaugas.

Nuo 2006 m. centre dėstomos programinės įrangos mokymų programos, skirtos tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems specialistams.

Mokymų programas kuria ir dėsto patyrę savo srities specialistai – kvalifikuoti architektai, inžinieriai, projektuotojai, licencijuoti programinės įrangos specialistai. Kursų metu naudojama naujausia programinė įranga, o pagrindinis dėmesys skiriamas praktinėms užduotims bei darbui su realiais projektais.

Apie infoera mokymų centrą I infoera.lt

Mūsų tikslas – ugdyti specialistų įgūdžius dirbant su programine įranga ir ieškant efektyviausių darbo eigos sprendimų. 

Ekspertinės sritys:

Architektūra, infrastruktūra, statinių konstrukcijos, interjero dizainas, gamyba, lauko inžinerinės sistemos, pastato vidaus inžinerinės sistemos, geodezija, statybos.

Siūlome mokymus šių gamintojų programinei įrangai:

„Autodesk“ , „Trimble“ , „MagiCAD Group“ „Chaos Group“ („V-Ray“), „Bluebeam“ , „CGS Labs“, „InfoEra“.

SERTIFIKUOTAS MOKYMŲ CENTRAS

  • „Autodesk“ autorizuotas mokymų centras (ATC)

  • „SketchUp“ autorizuotas mokymų centras

  • Sertifikuotas „MagiCAD Group“ partneris Baltijos šalyse 
  • „Autodesk“ autorizuotas akademinis partneris (AAP)

  • „Certiport“ autorizuotas testavimo centras (Certiport Authorized Test Center (CATC))

  • „Bluebeam“ sertifikuoti instruktoriai (BCI)
IE_ikona_8_instruktoriai

INSTRUKTORIAI

„InfoEra“ mokymų centre dirba tarptautinę ir ilgametę praktinę patirtį turintys instruktoriai. Mokymų instruktoriai yra programinės įrangos gamintojų sertifikuoti profesionalai ir dėstytojai, nuolat atnaujinantys savo žinias tarptautiniuose seminaruose, konferencijose, mokymuose. Rengiant mokymo kursų programas didelis dėmesys yra skiriamas klientų poreikiams ir praktiniam programos įsisavinimui. 

Daugiau nei 350 apmokytų specialistų kasmet

Mokymų centras kasmet apmoko daugiau nei 350 specialistų – „Autodesk“, „Trimble“, „MagiCAD Group“ ir kitų programinių įrangų naudotojų, kurie igytus praktinius įgūdžius toliau sėkmingai pritaiko kasdieninėje savo veikloje.

IE_ikona_9_mokym+_dalyviai
IE_ikona_10_akadmin+s_val

PARTNERIAI

„InfoEra“ grupės mokymų centrai veiklą vykdo Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Bendradarbiaujame ne tik su lyderiaujančiomis rinkoje įmonėmis, švietimo institucijomis, bet ir sertifikuotais mokymų centrais visoje Europoje. Tarptautinis kvalifikuotų specialistų tinklas leidžia pasiūlyti mokymus ir užsienyje lietuvių, anglų, rusų, latvių ir estų kalbomis. 

MOKYMŲ VIETA

„InfoEra mokymų centre“ Vilniuje (S. Žukausko g. 17) yra įrengta 7 vietų kompiuterių klasė su šiuolaikiška kompiuterine technika ir naujausia programine įranga. Organizuojame mokymo kursus ir Kaune, nuotoliniu būdu (online) bei mobilioje mokymo klasėje (kliento darbo vietoje arba kitoje erdvėje). 

Konsultacijos įprastai vyksta nuotoliniu būdu, tačiau galimi ir kiti variantai.

IE_ikona_16_vieta

Susisiekime

    * Privalomas laukas