Filtruoti
Industrija:

AutoCAD mokymo kursai

AutoCAD mokymo kursai yra skirti žengiantiems pirmus žingsnius profesionalaus 2D ir 3D projektavimo link ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su AutoCAD programine įranga.

Plačiau

SketchUp Pro ir V-ray for SketchUp mokymo kursai

SketchUp Pro ir V-ray for SketchUp mokymo kursai yra skirti interjero, eksterjero, gaminių ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti modeliuoti 3D projektus, juos vizualizuoti ir paruošti prezentacijai.

Plačiau

Revit Architektūrinės dalies mokymo kursai

Revit Architektūrinės dalies mokymo kursai yra skirti architektams ir projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga, ruošti pastatų informacinius modelius (BIM). 

Plačiau

Revit Šildymo ir vėdinimo sistemų dalies mokymo kursai

Revit Šildymo ir vėdinimo sistemų dalies mokymo kursai yra skirti šildymo ir vėdinimo sistemų projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga. 

Plačiau

Revit Vandentiekio ir nuotekų dalies mokymo kursai

Revit Vandentiekio ir nuotekų dalies mokymo kursai yra skirti vandentiekio ir nuotekų sistemų  projektuotojams, norintiems efektyviai dirbti su Revit programine įranga. 

Plačiau

Revit Elektrotechninės dalies mokymo kursai

Revit Elektrotechninės dalies mokymo kursai yra skirti elektros sistemų projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga. 

Plačiau

AutoCAD Electrical mokymo kursai

AutoCAD Electrical mokymo kursai yra skirti inžinieriams-projektuotojams, kurių pagrindinė darbo veikla susieta su elektros, procesų-valdymo ir automatizacijos sistemomis.

Plačiau

AutoCAD Civil 3D – kelių projektavimo mokymo kursai

AutoCAD Civil 3D – kelių projektavimo mokymo kursai yra skirti kelių projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai rengti kelių projektus su BIM standartus atitinkančia Civil 3D programine įranga.

Plačiau

AutoCAD Civil 3D – lauko inžinerinių tinklų projektavimo mokymo kursai

AutoCAD Civil 3D – lauko inžinerinių tinklų projektavimo mokymo kursai yra skirti inžinieriams ir projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai projektuoti inžinerinius tinklus su BIM standartus atitinkančia Civil 3D programine įranga.

Plačiau

Bluebeam Revu mokymo kursai

Bluebeam Revu mokymo kursai yra skirti įvairių sričių projektuotojams ir su projektais susijusiems asmenims, norintiems išmokti dirbti su Bluebeam Revu programine įranga, kuri yra skirta rengti nesudėtingus brėžinius mastelyje ir sėkmingai bendradarbiauti, naudojant PDF formato failus.

Plačiau

Autodesk Construction Cloud (BIM 360) sistemos mokymo kursai

Autodesk Construction Cloud (BIM 360) sistemos mokymo kursai yra skirti projektuotojams bei specialistams, norintiems išmokti naudotis Autodesk Construction Cloud sistema ir dirbti vieningoje duomenų aplinkoje (angl. Common Data Environment (CDE)).

Plačiau

Trimble Connect sistemos mokymo kursai

Trimble Connect sistemos mokymo kursai yra skirti projektuotojams bei specialistams, norintiems išmokti dirbti vieningoje duomenų aplinkoje (angl. Common Data Environment (CDE)) ir naudotis šia bendradarbiavimo platforma.

Plačiau

Specializuoti mokymo kursai BIM specialistams

Specializuoti mokymo kursai BIM specialistams yra skirti specialistams ir projektų vadovams, siekiantiems įgyti skaitmeninio informacinio modeliavimo (BIM) žinių bei įgūdžių. 

Plačiau

SketchUp Pro mokymo kursai – Pradedantiesiems

SketchUp Pro mokymo kursai – Pradedantiesiems –  yra skirti interjero, eksterjero, gaminių ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti dirbti su SketchUp programine įranga, gebėti sumodeliuoti projektą ir paruošti jį prezentacijai. 

Plačiau

V-Ray for SketchUp Pro mokymo kursai

V-Ray for SketchUp Pro mokymo kursai yra skirti įvairių specialybių atstovams, norintiems išmokti kurti vizualizacijas V-ray for SketchUp Pro programine įranga. 

Plačiau

Enscape mokymo kursai – pradedantiesiems

Enscape mokymo kursai – Pradedantiesiems – yra skirti interjero, eksterjero ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti kurti kokybiškas nuotraukų vizualizacijas bei vaizdo įrašus.

Plačiau

Lumion mokymo kursai – pradedantiesiems

Lumion mokymo kursai – Pradedantiesiems – yra skirti interjero, eksterjero ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti kurti kokybiškas nuotraukų vizualizacijas bei vaizdo įrašus.

Plačiau

GeoMap mokymo kursai

GeoMap mokymo kursai yra skirti matininkams, siekiantiems išmokti efektyviai dirbti GeoMap programine įranga.

Plačiau

GeoMap – Topografinių planų ruošimo pagal GKTR 2020 mokymo kursai

GeoMap - Topografinių planų ruošimo pagal GKTR 2020 mokymo kursai yra skirti specialistams, siekiantiems efektyviai dirbti „GeoMap“ programine įranga ir ruošti topografinius planus pagal GKTR 2020 reikalavimus.

Plačiau

Fusion 360 mokymo kursai

Fusion 360 mokymo kursai yra skirti detalių, įrenginių ir kitų gaminių projektuotojams, norintiems efektyviai išmokti dirbti su naujos kartos CAD/CAM programine įranga Fusion 360, nesudėtingiems gamybos projektams rengti.

Plačiau

Inventor mokymo kursai

Inventor mokymo kursai yra skirti detalių, įrenginių ir kitų gaminių projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Autodesk Inventor programine įranga, kuriant sudėtingus ir detalius gaminius.

Plačiau

Revit šeimynų kūrimo mokymo kursai

Revit šeimynų kūrimo mokymo kursuose įgysite žinių, kaip kurti ir redaguoti parametrines šeimynas, taip efektyviau panaudojant Revit programinės įrangos galimybes.

Plačiau

Revit Konstrukcinės dalies mokymo kursai

Revit Konstrukcinės dalies mokymo kursai yra skirti statybinių konstrukcijų inžinieriams ir konstruktoriams, norintiems išmokti rengti konstrukcijų projektus ir modelius, efektyviai panaudojant Revit programinės įrangos įrankius.

Plačiau

MagiCAD Ventilation mokymo kursai

MagiCAD Ventilation mokymo kursai skirti vėdinimo sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Ventilation programine įranga. 

Plačiau

MagiCAD Electrical mokymo kursai

MagiCAD Electrical mokymo kursai skirti elektros sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Electrical programine įranga

Plačiau

MagiCAD Piping mokymo kursai

MagiCAD Piping mokymo kursai skirti šildymo, šaldymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Piping programine įranga. 

Plačiau

3ds Max BIM projektų vizualizavimo mokymo kursai

3ds Max BIM projektų vizualizavimo mokymo kursai yra skirti projektuotojams, norintiems greitai ir patogiai vizualizuoti įvairius BIM projektus, suprojektuotus „Autodesk“ ar kitų gamintojų programine įranga („Revit“, „Civil 3D“, „AutoCAD“, „SketchUp“, „ArchiCAD“, „Tekla Structures“) su  „3ds Max“ ir  „V-Ray“ sprendimais. 

Plačiau

NERANDATE TINKAMŲ MOKYMŲ? SUSISIEKITE!

    * Privalomas laukas