Filtruoti
Industrija:

Specializuoti BIM mokymo kursai

Specializuoti BIM mokymo kursai skirti visiems statybos projektų specialistams, užsakovams, geodezininkams, projektuotojams, rangovams, turto valdytojams ir eksploatuotojams, siekiantiems įgyti skaitmeninio informacinio modeliavimo (BIM) žinių bei įgūdžių.

Plačiau

AutoCAD mokymo kursai

AutoCAD mokymo kursai skirti žengiantiems pirmus žingsnius profesionalaus 2D projektavimo link ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su AutoCAD programine įranga.

Plačiau

SketchUp Pro ir V-ray for SketchUp mokymo kursai

SketchUp Pro ir V-ray for SketchUp mokymo kursai skirti interjero, eksterjero, gaminių ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti modeliuoti 3D projektus, juos vizualizuoti ir paruošti prezentacijai.

Plačiau

Revit Architektūrinės dalies mokymo kursai

Revit Architektūrinės dalies mokymo kursai skirti architektams ir projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga, ruošti pastatų informacinius modelius (BIM). 

Plačiau

Revit Šildymo ir vėdinimo sistemų dalies mokymo kursai

Revit šildymo ir vėdinimo sistemų projekto dalies mokymo kursai skirti šildymo ir vėdinimo sistemų projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga.

Plačiau

Revit Vandentiekio ir nuotekų dalies mokymo kursai

Revit vandentiekio ir nuotekų sistemų projekto dalies mokymo kursai skirti vandentiekio ir nuotekų sistemų  projektuotojams, norintiems efektyviai dirbti su Revit programine įranga.

Plačiau

Revit Elektrotechninės dalies mokymo kursai

Revit elektrotechninės projekto dalies mokymo kursai skirti elektros sistemų projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Revit programine įranga.

Plačiau

Civil 3D kelių projektavimo mokymo kursai

Civil 3D kelių projektavimo mokymo kursai skirti kelių projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai rengti kelių projektus su BIM standartus atitinkančia Civil 3D programine įranga.

Plačiau

Civil 3D lauko inžinerinių tinklų projektavimo mokymo kursai

Civil 3D lauko inžinerinių tinklų projektavimo mokymo kursai skirti inžinieriams ir projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai projektuoti inžinerinius tinklus su BIM standartus atitinkančia Civil 3D programine įranga.

Plačiau

BIM procesas pagal ruošiamus BIM LT norminius dokumentus

Šis teorinis mokymų modulis skirtas visiems statybos projektų specialistams, užsakovams, geodezininkams, projektuotojams, rangovams, turto valdytojams, eksploatuotojams.

Plačiau

EIR paruošimo dirbtuvės

Šis modulis (dirbtuvės) skirtas tiekimo grandinei ir užsakovams, kurie prisideda prie užsakovo reikalavimai informacijai (EIR) formavimo.

Plačiau

EIR reikalavimų įgyvendinimo, PIP, BEP ruošimo dirbtuvės

Šis modulis (dirbtuvės) skirtas tiekimo grandinei, rangovų BIM vadovams, koordinatoriams, specialistams, kurie dalyvauja konkursinės medžiagos ruošime.

Plačiau

Bendradarbiavimo komandoje pagal BIM procesus teorija

Šis teorinis mokymų modulis skirtas supažindinti specialistus su vieningos duomenų aplinkos (CDE) svarba šiuolaikiniuose BIM projektuose.

Plačiau

Užsakovų bendradarbiavimas komandoje pagal BIM procesus (CDE)

Šis praktinis mokymų modulis skirtas tiekimo grandinei, užsakovams, konsultantams, kurie prisideda prie EIR formavimo, veikia kaip užsakovo atstovai BIM procesuose, taip pat specialistams, kuriems aktualu užtikrinti nuoseklų informacijos apsikeitimą tarp statybų ir turto valdymo etapų.

Plačiau

Projektuotojų bendradarbiavimas komandoje pagal BIM procesus (CDE)

Šis praktinis mokymų modulis skirtas projektuotojams, dirbantiems su statinių BIM projektais.

Plačiau

Rangovų bendradarbiavimas komandoje pagal BIM procesus (CDE)

Šis praktinis mokymų modulis skirtas generalinės statybos rangovams, dirbantiems su statinių BIM projektais ir siekiantiems valdyti užduotis, statybų projekto finansines, laiko bei technines dalis nuo pat pradinių statybos etapų.

Plačiau

AutoCAD Electrical mokymo kursai

AutoCAD Electrical mokymo kursai skirti inžinieriams ir projektuotojams, kurių pagrindinė darbo veikla susieta su elektros, procesų valdymo ir automatizacijos sistemomis.

Plačiau

Dynamo for Revit mokymo kursai

Dynamo for Revit mokymo kursai skirti architektams, inžinieriams ir statybos specialistams, projektuojantiems pastatus su Revit programine įranga ir siekiantiems padidinti darbo produktyvumą, supaprastinti darbo eigas, automatizuoti daug laiko užimančias, pasikartojančias užduotis ir procesus.

Plačiau

Dynamo for Civil 3D mokymo kursai

Dynamo for Civil 3D mokymo kursai skirti inžinieriams ir projektuotojams, projektuojantiems infrastruktūros objektus su Civil 3D programine įranga ir siekiantiems padidinti darbo produktyvumą, supaprastinti darbo eigas, automatizuoti daug laiko užimančias, pasikartojančias užduotis ir procesus.

Plačiau

Fusion mokymo kursai – Pradedantiesiems

Fusion mokymo kursai skirti pradedantiesiems vartotojams, mėgėjams, dizaineriams ir inžinieriams, kurie dar tik susipažįsta su kompiuteriniu projektavimu ir nori išmokti efektyviai dirbti su Fusion programine įranga.

Plačiau

Fusion baldų projektavimo mokymo kursai

Fusion baldų projektavimo mokymo kursai skirti baldų projektuotojams, konstruktoriams ir dizaineriams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Fusion programine įranga.

Plačiau

Bluebeam Revu mokymo kursai

Bluebeam Revu mokymo kursai skirti įvairių sričių projektuotojams ir su projektais susijusiems asmenims, norintiems išmokti dirbti su Bluebeam Revu programine įranga, kuri skirta rengti nesudėtingus brėžinius mastelyje ir sėkmingai bendradarbiauti naudojant PDF formato failus.

Plačiau

Autodesk Construction Cloud (BIM 360) sistemos mokymo kursai

Autodesk Construction Cloud (BIM 360) sistemos mokymo kursai skirti projektuotojams bei specialistams, norintiems išmokti naudotis Autodesk Construction Cloud sistema ir dirbti vieningoje duomenų aplinkoje (angl. Common Data Environment (CDE)).

Plačiau

Trimble Connect sistemos mokymo kursai

Trimble Connect sistemos mokymo kursai skirti projektuotojams bei specialistams, norintiems išmokti dirbti vieningoje duomenų aplinkoje (angl. Common Data Environment (CDE)) ir naudotis šia bendradarbiavimo platforma.

Plačiau

SketchUp Pro mokymo kursai – Pradedantiesiems

SketchUp Pro mokymo kursai – Pradedantiesiems –  skirti interjero, eksterjero, gaminių ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti dirbti su SketchUp programine įranga, gebėti sumodeliuoti projektą ir paruošti jį prezentacijai. 

Plačiau

V-Ray for SketchUp Pro mokymo kursai

V-Ray for SketchUp Pro mokymo kursai skirti įvairių specialybių atstovams, norintiems išmokti kurti vizualizacijas V-ray for SketchUp Pro programine įranga. 

Plačiau

Enscape mokymo kursai – pradedantiesiems

Enscape mokymo kursai – Pradedantiesiems – skirti interjero, eksterjero ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti kurti kokybiškas nuotraukų vizualizacijas bei vaizdo įrašus.

Plačiau

Lumion mokymo kursai – pradedantiesiems

Lumion mokymo kursai – Pradedantiesiems – skirti interjero, eksterjero ir landšafto dizaineriams, norintiems išmokti kurti kokybiškas nuotraukų vizualizacijas bei vaizdo įrašus.

Plačiau

GeoMap mokymo kursai

GeoMap mokymo kursai yra skirti matininkams, geodezininkams, savivaldybių specialistams, inžinerinių tinklų valdytojams, siekiantiems išmokti efektyviai dirbti GeoMap programine įranga.

Plačiau

GeoMap topografinių planų ruošimo pagal GKTR 2023 mokymo kursai

GeoMap topografinių planų ruošimo pagal GKTR 2023 mokymo kursai skirti specialistams, siekiantiems efektyviai dirbti „GeoMap“ programine įranga ir ruošti topografinius planus pagal GKTR 2023 reikalavimus.

Plačiau

Inventor mokymo kursai

Inventor mokymo kursai skirti detalių, įrenginių ir kitų gaminių projektuotojams, norintiems išmokti efektyviai dirbti su Autodesk Inventor programine įranga, kuriant sudėtingus ir detalius gaminius.

Plačiau

Revit šeimynų kūrimo mokymo kursai

Revit šeimynų kūrimo mokymo kursuose įgysite žinių, kaip kurti ir redaguoti parametrines šeimynas, taip efektyviau panaudojant Revit programinės įrangos galimybes.

Plačiau

Revit Konstrukcinės dalies mokymo kursai

Revit Konstrukcinės dalies mokymo kursai skirti statybinių konstrukcijų inžinieriams ir konstruktoriams, norintiems išmokti rengti konstrukcijų projektus ir modelius, efektyviai panaudojant Revit programinės įrangos įrankius.

Plačiau

MagiCAD Ventilation mokymo kursai

MagiCAD Ventilation mokymo kursai skirti vėdinimo sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Ventilation programine įranga. 

Plačiau

MagiCAD Electrical mokymo kursai

MagiCAD Electrical mokymo kursai skirti elektros sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Electrical programine įranga

Plačiau

MagiCAD Piping mokymo kursai

MagiCAD Piping mokymo kursai skirti šildymo, šaldymo, vandentiekio ir nuotekų sistemų projektuotojams, dirbantiems su AutoCAD arba Revit platformomis ir norintiems išmokti efektyviai dirbti su MagiCAD Piping programine įranga. 

Plačiau

3ds Max BIM projektų vizualizavimo mokymo kursai

3ds Max BIM projektų vizualizavimo mokymo kursai skirti projektuotojams, norintiems greitai ir patogiai vizualizuoti įvairius BIM projektus, suprojektuotus „Autodesk“ ar kitų gamintojų programine įranga („Revit“, „Civil 3D“, „AutoCAD“, „SketchUp“, „ArchiCAD“, „Tekla Structures“) su  „3ds Max“ ir  „V-Ray“ sprendimais. 

Plačiau

NERANDATE TINKAMŲ MOKYMŲ? SUSISIEKITE!

    * Privalomas laukas