Palikite savo atsiliepimą

  * Privalomas laukas

  UAB „Kelprojektas“

  Darbuotojų žinių patikrinimas – labai šaunus renginys, patiko tiek darbuotojams tiek darbdaviui. Be to pabrėžė žinių patikrinimo ir sertifikavimo naudą įmonei: galėsime objektyviau įvertinti darbuotojų žinių lygį, padidinsime efektyvumą tobulindami reikalingus įgūdžius, efektyviau paskirstysime darbus specialistams ir įgysime dar vieną konkurencinį pranašumas – projektus vykdys Autodesk Inc. oficialiai sertifikuoti darbuotojai!

  Lukas Mankus
  Architektas, Kauno technologijos universitetas

  Kursai labai patiko, pranoko lūkesčius, su naujomis žiniomis sutaupysiu daug laiko.

  Oksana Guseva
  Interjero dizainerė

  Kursą vertinu puikiai. Patiko jog intensyvus, daug informacijos. Instruktorius taip pat puikus. Suprantamai ir aiškiai perduoda turimas žinias.

  Ernesta Rekštienė
  Interjero dizainerė

  Gavau vertingos informacijos, susijusios su fotorealistinių vizualizacijų kūrimu. Daug naudingos informacijos, mokymai puikūs. Esu labai patenkinta. Instruktorius profesionalus, atsakingas, draugiškas. Suteikiantis daug reikalingos informacijos. Atsižvelgia į kiekvieno žmogaus darbo tempą, kantriai dėsto medžiagą.

  Matas Juknevičius
  Apšvietimo projektuotojas

  Kursus vertinu teigiamai, nusiskundimų neturiu. Viskas labai patiko ir buvo labai malonu mokytis. Instruktorę Moniką vertinu labai šauniai. Visada padeda, paaiškina, atsako į užduotus klausimus. Labai draugiška ir gera mokytoja. Super!

  Evaldas Balčiūnas
  LG kelių ir kelio statinių pogrupis, inžinierius

  Kursai buvo įdomūs, vertinčiau aukštu balu. Instruktorius puikus – išsamiai ir suprantamai išaiškino modulį, palaiko gerą tempą (nei per greit, nei per lėtai), mandagiai ir pagarbiai elgiasi su studentais, iškilus klausimams visada atsako, neskuba pirmyn. Pasiūlymų tobulinimui iš savo pusės neturiu. Viskas ir taip gan tobulai, pradedant nuo auditorijos išdėstymo, nemokama kava, blanknotais, baigiant nauja prog. įranga ir mokymų medžiaga.

  Antanas Jokūbavičius
  vyr. specialistas

  Kursus ir instruktorių Andrių vertinu labai gerai! Patiko individualūs priėjimai prie kiekvieno mokinio.

  Natalija Tomaševič

  Puikus kursas. Instruktorius yra didelis profesionalas, puikiausias dėstytojas, pateikė išsamią informaciją. Kiekvienam klausytojui buvo skirta tiek dėmesio kiek reikėjo, kad įsisavinti visą informaciją.

  Inga Morienė
  Geležinkelių infrastruktūros direkcijos IF-1 inžinierė

  Mokymų instruktorių Andrių vertinu +10. Dėsto mokymų medžiagą išsamiai ir aiškiai, atsakingai ir ryžtingai. Ačiū!!!

  Roman Cvelov
  Inžinierius

  Kursų medžiaga pateikiama labai informatyviai, išsamiai ir įdomiai. Viskas labai naudinga ir aišku.

  Ernesta Balčiūnė
  AB „Lietuvos geležinkeliai“

  Kursą vertinu gerai. Dėstoma medžiaga pateikiama aiškiai ir suprantamai. Instruktorių taip pat vertinu gerai, aiškiai dėsto, lengva suprasti nurodytas komandas.

  Galina Aužbikavičienė
  AB „Lietuvos geležinkeliai“

  Aiškus, nuoseklus aiškinimas, pateikiama visa naudinga pradinė informacija. Vertinimas kursui – labai gerai! Instruktorius puikus! Į visus klausimus atsako atidžiai, nuosekliai.

  Rima Šimaitė

  Puikiai vertinu kursus, labai daug naudingos medžiagos, puiki atmosfera. Instruktorius labai geranoriškas, stengiasi perteikti kuo daugiau žinių. Atsako į visus klausimus išsamiai, vaizdžiai.

  Stasys Mikailionis

  Vertinu labai gerai šiuos mokymus. Pradedantiesiems suteikia puikių žinių ir patarimų, kurių tikrai negausite žiūrėdami Youtube. Instruktorius labai geras, atsižvelgia į visų klausimus ir kiekvieno poreikius pagal specializacijas.

  Erika Ambrazienė
  Landšafto dizainerė

  Instruktorė Paulina 10 balų. Superinė. Kantrybės įsikūnijimas!

  Deivydas Jarukas
  AB „Panevėžio keliai“

  Kursus vertinu gerai, kadangi supažindino su Bluebeam funkcijomis, išmokė naujų funkcijų, kurių prieš tai nežinojau. Manau, kad šie kursai būtini. Kadangi išmokstama geriau naudotis programa, parodomos funkcijos, kurios iki tol buvo nenaudotos.

  Andrius Vaičiulis
  AB „Panevėžio keliai“

  Bluebeam mokymus vertinu gerai. Mokymus siūlyčiau rengti trumpesnius, manau geriau būtų įsisavinama informacija jeigu mokymų kursą išskaidyti į dvi dienas (UAB „InfoEra“ pastaba: klientui buvo suteiktas sutrumpintas mokymų kursas (1 pilna diena). Standartinis Bluebeam mokymų kursas trunka 12 ak.val.). Mokymai yra reikalingi jeigu tai nauja programa įmonėje.

  Žygimantas Simanavičius
  AB „Panevėžio keliai“

  Mokymai puikūs. Mokymų vadovė išsamiai papasakojo ir parodė programos savybes. Tokie mokymai yra reikalingi, nes sužinoma daugiau funkcijų nei matosi iš pirmo žvilgsnio.

  Darius Grybas
  AB „Panevėžio keliai“

  Mokymus vertinu labai gerai, jie tikrai naudingi pradedant naudotis Bluebeam programine įranga. Mokymu metu gan aiškiai buvo aptartos pagrindinės programos savybės, įrankių išdėstymas, nuo ko pradėti darbą šioje programoje, kokiu principu viskas veikia, buvome supažindinti su pagrindinėmis mums reikalingomis programos ypatybėmis, patys pabandėme visa tai padaryti, buvo atsakyta į visus mūsų klausimus. Tokie mokymai yra labai reikalingi kiekvienam prieš pradedant naudoti šią programinę įrangą, nes praleidus tas keletą valandų mokymuose, po to sutaupoma gerokai daugiau laiko ieškant vienos ar kitos funkcijos.

  Vytautas Jankauskas
  Komercijos vadovas, statybų sektorius

  Labai geras kursas, tikrai įgijau puikių žinių. Instruktorius nuosekliai, aiškiai mokina, stengiasi, kad mokiniai sužinotų kuo daugiau.

  Rimvydas Čaplikas
  UAB „Alvista“

  Mokymai tikrai buvo naudingi. Įgijau naujų žinių, dėstytojui kvalifikacijos ir profesionalumo pakanka, nusiskundimų neturiu. Kokybė tikrai gera, nes nedaug žmonių.

  Viktoras Lenkauskas
  Inžinierius

  Puikus kursai. Išsamiai ir aiškiai dėstė medžiagą. Kitiems rekomenduosiu. Andrius Paliulionis puikus pedagogas, moka gerai išaiškinti, neskuba. Labai patiko. Retai pasitaiko pedagoginių ir puikių techninių žinių visuma – tai puiku. Dar kartą dėkui Andriui Paliulioniui. Manau, puiki organizacija. Nedidelės grupės – kelias geriau išmokti. Klausiant mokiniui, dėstytojas spėja apeiti klausiančiuosius. Jauki mokymo klasė, malonu joje mokytis.

  Dovilė Lileikienė
  UAB „Medstata“

  Labai kokybiškai, suprantamai ir išsamiai pateiktas kursas. Labai nuoširdus viso UAB ,,Infoera“ kolektyvo bendravimas. Smagu buvo tris dienas pasijusti Jūsų kolektyvo nariu. Dėstytojas Andrius idealus informatikos dėstytojas. Tai retas gamtoje reiškinys – kompiuteristas ir pedagogas. Mokymai koncentruoti laiko sąskaita, o dėstytojas tiesiog stengiasi paliesti visas temas vedamų kursų tematika, neišskirdamas subjektyviai vienokių ar kitokių prioritetų. Tai labai gerai- nes dėstytojas (ar kursų programos sudarytojas) vertina ne savo brangų laiką, o mūsų. Išklausytas Autocad pradžiamokslis tiesiog pranoko mano lūkesčius. Esu dėkinga 🙂

  Arnoldas Stankevičius
  Inžinierius

  Man labai patiko, aiškus dėstymas, geras bendravimas dėstytojo su dalyviais. Dėstytojas geras, kokybiškai dėsto temas, aiškiai ir suprantamai.

  Saulius Micka
  UAB „Agrochema“

  Kurso programa pakankamai išsami ir aiški. Dėstomas dalykas išaiškintas puikiai. Po kursų, baigimo, pats parengiau ir atsiskaičiau gyvenamojo ir pramoninio pastatų techninius projektus. Esu įsitikinęs be pradžiamokslio kursų man to nebūtų pavykę padaryti.

  Simona Savickaitė
  UAB „Baltisches Haus“

  Labai išsamus AutoCAD pradžiamokslis. Labai geri atsiliepimai apie kursus, viską puikiai paaiškina instruktorius Andrius.

  Vaida Kajokienė
  UAB „Kadastras"

  Labai informatyvūs AutoCAD mokymai, gerai suprantamas 2D projektavimas. Labai geras, profesionalas instruktorius.