„Infoera“ mokymų centras aktyviai bendradarbiauja su švietimo įstaigomis ir kartu vykdo įvairaus pobūdžio projektus. Taip pat prisideda prie iniciatyvų, susijusių su inovatyvių programinės įrangos sprendimų taikymu mokslo įstaigose. 

Kviečiame plačiau susipažinti su bendradarbiavimo galimybėmis ir teikiamomis paslaugomis:

Bendradarbiavimas įvairiais formatais

Kviečiame kartu įgyvendinti projektus, organizuoti paskaitas bei bendradarbiauti rengiant mokymo ir studijų programas. Susisiekite ir aptarsime bendradarbiavimo galimybes!

IE_ikona_1_bendradarbiavimas
IE_ikona_2_programin+_+ranga

Programinė įranga švietimo įstaigoms

Programinės įrangos kūrėjai („Autodesk“, „MagiCAD Group“, „Trimble“ ir kiti) mokslo įstaigoms suteikia galimybes nemokamai arba palankiomis sąlygomis įsigyti edukaciniams tikslams skirtas licencijas. Specialios sąlygos įprastai taikomos ir studentų studijų metu naudojamoms programoms. 

Praktiniai programinės įrangos mokymai gali būti dėstomi studentams, dėstytojams ir visiems, norintiems išmokti efektyviai dirbti su „Autodesk“, „MagiCAD Group“, „Trimble“ ir kitų gamintojų programomis. Mokymų programos gali būti standartinės arba parengtos pagal poreikius.

IE_ikona_3_mokymai
IE_ikona_4_konsultacijos

Švietimo įstaigoms bei studentams teikiame įvairaus pobūdžio konsultacijas programinės įrangos, tinkamų įrankių ar optimalios darbo eigos parinkimo, projektų rengimo ir mokymų klausimais.

Susisiekime

    * Privalomas laukas