Šis modulis (dirbtuvės) skirtas tiekimo grandinei, rangovų BIM vadovams, koordinatoriams, specialistams, kurie dalyvauja konkursinės medžiagos ruošime.

Dirbtuvių metu aptariami reikalavimai, į kuriuos reikia atkreipti didžiausią dėmesį derinant dokumentus su užsakovais. Jų metu nagrinėjami konkretaus projekto EIR ir kaip tinkamai paruošti BIM įgyvendinimo plano (PIP, BEP) dokumentus, į ką atkreipti dėmesį. Projektas parenkamas pagal dalyvių atstovaujamą sritį – pastatai ar infrastruktūros objektai. Dirbtuvių rezultatas bus užpildytas PIP, BEP šablonas, kurį galima naudoti kituose projektuose.

Dirbtuvės trunka 5,5 akad. val..

 

EIR reikalavimų įgyvendinimo, PIP, BEP ruošimo dirbtuvės yra vienas iš Specializuotų BIM mokymo kursų modulių. Šį modulį galima rinktis kaip atskirą kursą arba apjungti su kitais moduliais. Visų modulių sąrašas: Specializuoti BIM mokymo kursai.

naudos

Sertifikuoti instruktoriai

naudos

Praktiniai mokymai

naudos

Mokymų sertifikatai

naudos

Pagalba po kursų

D.U.K.

Visi programinės įrangos mokymai yra praktiniai. Mokymų dalyviai dirba su reikiama programine įranga, išbando funkcijas, atlieka praktines užduotis, konsultuojasi su instruktoriumi.
Taip, galima. Susisiekite ir pasikonsultuokite su mūsų specialistu dėl kitų galimų mokymų laikų.
Taip, tokie mokymai yra galimi. Plačiau apie tai - skiltyje „Paslaugos: Individualūs mokymai ir konsultacijos". Kilus klausimams susisiekite ir pasikonsultuokite su mūsų specialistu apie dominančias temas bei galimus mokymų variantus.
Mokymai vyksta InfoEros mokymų klasėje Vilniuje, Kaune arba nuotoliniu būdu. Taip pat, turime mobilią mokymų klasę ir galime atvykti vesti mokymus į kliento įmonę.
Visiems mokymų dalyviams, baigusiems mokymus mūsų mokymų centre, suteikiame mokymų baigimo sertifikatus.
Taip, visiems mokymų dalyviams suteikiama iki 4 akad. val. nemokamų konsultacijų (galioja pusę metų), skirtų mokymų temoms ar susijusiems klausimams spręsti.

Gauti mokymų pasiūlymą


    * Privalomas laukas