Specializuoti BIM mokymo kursai skirti visiems statybos projektų specialistams, užsakovams, geodezininkams, projektuotojams, rangovams, turto valdytojams ir eksploatuotojams, siekiantiems įgyti skaitmeninio informacinio modeliavimo (BIM) žinių bei įgūdžių.

Mokymų metu dėstoma teorinė medžiaga apie BIM procesus pagal ruošiamus BIM LT norminius dokumentus, organizuojamos dirbtuvės, apžvelgiamas bendradarbiavimas komandoje pagal BIM procesus skirtingų sričių specialistams. Praktinių užsiėmimų metu užsakovai, projektuotojai ir rangovai mokomi valdyti Autodesk Construction Cloud vieningą duomenų aplinką (CDE), bendradarbiauti komandoje ir atlikti jų įsitraukimo reikalaujančias užduotis.

Mokymo kursas sudarytas iš skirtingų modulių ir gali būti pritaikomas įvairių atsakomybių statinio gyvavimo ciklo specialistams, taip pat koreguojamas pagal dalyvių sritį (pastatai arba infrastruktūros statiniai).

naudos

Sertifikuoti instruktoriai

naudos

Praktiniai mokymai

naudos

Mokymų sertifikatai

naudos

Pagalba po kursų

D.U.K.

Visi programinės įrangos mokymai yra praktiniai. Mokymų dalyviai dirba su reikiama programine įranga, išbando funkcijas, atlieka praktines užduotis, konsultuojasi su instruktoriumi.
Taip, galima. Susisiekite ir pasikonsultuokite su mūsų specialistu dėl kitų galimų mokymų laikų.
Taip, tokie mokymai yra galimi. Plačiau apie tai - skiltyje „Paslaugos: Individualūs mokymai ir konsultacijos". Kilus klausimams susisiekite ir pasikonsultuokite su mūsų specialistu apie dominančias temas bei galimus mokymų variantus.
Mokymai vyksta InfoEros mokymų klasėje Vilniuje, Kaune arba nuotoliniu būdu. Taip pat, turime mobilią mokymų klasę ir galime atvykti vesti mokymus į kliento įmonę.
Visiems mokymų dalyviams, baigusiems mokymus mūsų mokymų centre, suteikiame mokymų baigimo sertifikatus.
Taip, visiems mokymų dalyviams suteikiama iki 4 akad. val. nemokamų konsultacijų (galioja pusę metų), skirtų mokymų temoms ar susijusiems klausimams spręsti.

Gauti mokymų pasiūlymą


    * Privalomas laukas